úterý 26. července 2016

229 Kč za letenku do Benátek

Benátky, Letenky, wizzair
Levné letenky od společnosti Wizzair do Benátek za 229 Kč
Společnost Wizzair nabízí levné letenky do Benátek. K dispozici je spousta termínů, hlavně v říjnu. Ceny začínají na 229 korunách za jednosměrnou letenku. Dáte 2 kilča za letenku do Benátek?

Členství se vyplatí


Abyste dosáhli na nejnižší cenu, potřebujete členství ve Wizz Discount Clubu. Pokud ho nemáte. Kupte si ho. Vyplatí se. Členem WIZZ Discount Clubu se stanete tak, že při nákupu letenky vám systém automaticky nabídne členství v klubu za 899 Kč. Sumu pak zaplatíte společně s letenkou. Členství platí rok a můžete ho využít pro libovolný počet letů.

Benátky, letenky, levně
Cena letenky Praha - Benátky v říjnu za 229 Kč


Wizzair garantuje slevu 270 Kč na letenku. Letíte-li dvě osoby, tak při nákupu zpáteční letenky ušetříte 1.080 Kč a je to doma. Respektive členství máte zaplacené. Máte nárok na slevu pro sebe + 1 osobu proti běžným letenkám. Platí pro všechny lety během roku. Chcete-li letět s přáteli, volte skupinovou slevu. Ta vás vyjde na 1.499 Kč (1+5 osob).

Ceny jsou včetně všech poplatků a platí do "vyprodání". Podmínkou je, že se odbavíte on-line, budete mít malé příruční zavazadlo a jste členem Wizz Discount Clubu. Bez členství je cena za letenky 499 Kč. Letové dny jsou středa a neděle.

Levné ubytování v Benátkách můžete najít tady:


Booking.com


7 kroků, jak se dostat levně z letiště v Trevisu do Benátek.


Společnost Wizzair létá na letiště Treviso. 7 kroků, jak se dostat levně z letiště v Trevisu do Benátek.

Ostatní společnosti létají na benátské letiště Marco Polo.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Je fajn, že si svůj názor nenecháváte pro sebe.