úterý 31. října 2017

Ochutnejte gianduiotto, benátskou zmrzlinovou královnu

Ochutnejte gianduiotto, benátskou zmrzlinovou královnu, benátky průvodce, kam v benátkách, co vidět v benátkách, benátky památky, benátky historie, jak se najíst v benátkách, kde se najíst v benátkách, co ochutnat v benátkách, kam v benátkách na víno, kam v benátkách na aperol spritz, zažijte benátky jako místní
Gianduiotto, benátská zmrzlinová královna

Zmrzlinu? Teď, když je venku taková zima? Ano. Správně. Právě teď. Ochutnejte gianduiotto, benátskou zmrzlinovou královnu. V létě příjemně ochladí a v zimě vám dodá energii její vysoký obsah kalorií.

Dva špalíky čokoládové zmrzliny


Gianduiotto původně pochází z Piemotu. Tvoří ji dva špalíky čokoládové zmrzliny plné lískových oříšků. Ty jsou v kelímku bohatě zalité šlehačkou. Mňam! Kam zajít na nejlepší gianduiotto v Benátkách? Vyrazte na nábřeží Zattere.

Nejlepší adresa


Tam, kousek od Squero San Trovaso, loděnice kde dodnes vyrábějí a opravují gondoly, najdete gelaterii Nico. Podle Benátčanů nenajdete v celé Itálii lepší adresu pro tuto pochoutku.

A vydáte-li se na Zattere v podvečer, můžete ke zmrzlině ještě pokochat nádherným západem slunce.Levné ubytování v Benátkách
Booking.com

Žádné komentáře:

Okomentovat

Je fajn, že si svůj názor nenecháváte pro sebe.